Domov, 19. 10. 2023

Foto: Shutterstock

Každý má nějaké své poslání, karmický úkol a předurčení. Pokud zrovna v tomto životě máte podporovat ostatní, dějí se vám určité věci, které nelze ignorovat. Podle jakých signálů poznáte, že je vaším osudem pečovat o lidi v nesnázích?

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Někteří z nás jsou na tomto světě, aby pomáhali trpícím duším. Mezi spasitele, pečovatele a zachránce obvykle patří lidé se životním či jinak zvaným osudovým číslem 6, 8 a 9. Odkud se bere? Jedná se o součet celého data narození, který se následně redukuje na čísla 1 – 9.

Příklad: Datum narození je 14. 8. 1967, takže k životnímu číslu vede cesta skrz výpočet 1 + 4 + 8 + 1 + 9 + 6 + 7 = 36 = 3 + 6 = 9. Karmický kód 9 poukazuje na spasitele ztracených. Občas se ale stane, že se mezi šestky, osmičky a devítky vmísí duše s jiným osudovým číslem, která je rovněž předurčena k pomoci druhým. To se ale dá poznat i bez výpočtů. V případě, že vám jsou povědomé tyhle situace, jste rozeným ochráncem slabých, nešťastných a nemocných a okolí u vás hledá útěchu, inspiraci i dobré slovo.

Nepřemýšlíte, jednáte

Všechno je pro vás tak nějak přirozené. Neřešíte, jestli hodíte dvacetikorunu bezdomovci v metru, nebo pomůžete staré paní na přechodu. Automaticky vytáhnete peněženku a nabídnete rámě. Když víte, že je někdo v nouzi, empaticky se do něj dokážete vcítit (vaše duše cítí energii utrpení), nikoho nesoudíte, nehledáte výmluvy, proč danou osobou nechat napospas osudu, ale naopak přicházíte na způsoby, jak by ji šlo potěšit nebo zachránit. (Když to náhodou neuděláte, máte výčitky.) Možná, že o vás dokonce ostatní říkají, že jste anděl.

Vždy druhé vyslyšíte

Dobře, možná patříte k introvertům, nevyhledáváte davy a velkou společnost, ale to ještě neznamená, že nemáte schopnost druhé vyslyšet. Pokaždé, když se na vás někdo obrátí s prosbou o radu nebo pomoc, neignorujete ho, což je další známka toho, že váš čas v tomto životě je rezervován pro ostatní, se kterými vytváříte smysluplná spojení.

Zbytečně si nestěžujete

Toto je jeden ze znaků, který naznačuje, jaké je poselství vaší duše. Nepřišla vám výplata, máte chřipku, jde po vás kolega v práci a partner si zlomil nohu. Tak jistě, jelikož se jedná o změny ve vašem životě, svěříte se s nimi rodině a přátelům, ale zbytečně je nezveličujete. Víte totiž, že existují mnohem horší věci, které bytí jako takové mohou zkomplikovat.

Máte vyvinutou (aktivní) intuici

V porovnání s ostatními jste bystřejší. Vždy jako první vytušíte, co druhé trápí, v jejich obličeji čtete jako z knížky, obvykle odhalíte, jaké mají tajemství, zda trpí smutkem, něco je bolí. Vede vás intuice, lépe vnímáte různé situace a prostředí. Tyto malé detaily pomáhají duším, které přišly konat dobro, při identifikaci problémů nebo hrozeb.

Zdroje: thecut.com, mindbodygreen.com

Štítky: horoskop

Autor článku: Lenka Šmídová