Domov, 27. 10. 2023

Foto: Braun

Pánové, pojďme otevřeně hovořit o naší denní rituální záležitosti - holení. Ne vždy to byl jednoduchý úkol, a pokud jste někdy měli pocit, že vaše pokožka trpí podrážděním, vyrážkami nebo dokonce pořezáním, určitě nejste sami. Je potřeba pečlivě vybírat, s jakým přístrojem do této běžné činnosti pustíte, protože se sice jedná o činnost běžnou, ale v součtu úpravou vousů strávíte několik let vašeho života!

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Braun, značka s více než stoletou historií v oblasti holení a epilace, přichází s inovací, která změní způsob, jakým se muži holí. Představujeme vám Braun Series 9 Pro+, holicí strojek, který dělá holení nejen snazší, ale také elegantnější.

Technologická vychytávka i elegantní doplněk

Braun Series 9 Pro je více než jen elektrický holicí strojek. Je to investice do vašeho vzhledu, pohodlí a sebevědomí. Co dělá tento strojek tak zvláštním? Pojďme se podívat na několik jeho výjimečných vlastností.

Rozdíl je v technologiích

Braun Series 9 Pro+ je vybavený nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují neuvěřitelně hladký holicí zážitek. Díky svému inovativnímu motoru s 10 000 sonickými vibracemi a technologii AutoSense se holení stává snadným a pohodlným úkolem. Tento strojek si poradí i s těmi nejtvrdšími vousy, a to s menším počtem tahů než běžné elektrické holicí strojky.

Precizní a pohodlné holení

Náš obličej má různé kontury a úhly, do kterých se musí holicí strojek strefit. Braun Series 9 Pro+ disponuje pohyblivou hlavicí, která se dokáže přizpůsobit až do úhlu 40 stupňů a zajišťuje tak strojku dokonalý kontakt s pokožkou. To znamená, že nemusíte ztrácet čas opakovanými tahy a riskovat podrážděnou pokožku.

Design a kvalita

Braun Series 9 Pro+ se může pyšnit elegantním designem a kvalitními materiály. Jeho gumový povrch poskytuje skvělý úchop, takže se nemusíte obávat, že by vám strojek v ruce uklouzl. Pohodlí během holení je klíčové, a tento strojek to bere vážně.

Holení dle vašich preferencí

Braun Series 9 Pro+ vám dává možnost vybrat si, zda budete hladit na mokro, na sucho nebo s použitím holicí pěny. Můžete s ním také tvarovat a upravovat delší vousy pomocí speciálního zastřihovače z chirurgické oceli. To znamená, že tento strojek bude skvělým společníkem pro všechny muže, bez ohledu na jejich konkrétní potřeby.

Dlouhá životnost

Zapomeňte na častou výměnu plastových žiletek. Braun Series 9 Pro+ je jednorázovou investicí, která vám vydrží dlouhé roky. Značka Braun dokonce nabízí záruku prodlouženou až na 5 let. Aktivovat si ji můžete zde. V balení strojku navíc najdete stanici SmartCare Center 6v1, která se postará o jeho čištění a údržbu. To znamená, že váš strojek bude vždy připravený k použití a jeho životnost se prodlouží.

Nezapomínáme na styl

Braun Series 9 Pro+ je nejen výkonným holicím strojkem, ale také elegantním doplňkem, který podtrhuje váš osobní styl a vkus. To, jak se staráte o svůj vzhled, o vás říká hodně. Braun Series 9 Pro+ vám pomůže vytvořit perfektní dojem!

A co na používání strojku říkají opravdoví muži? Jak obstál při každodenní holicí rutině? Podívejte se, jak Braun Series 9 Pro+ obstál v testování!

Autor článku: (red); Foto: Braun