Jak na to, 23. 11. 2023

Foto: Shutterstock

Každý den se s námi chtějí spojit bytosti z vyšších sfér. Neignorujete jejich vzkazy? Skutečně jste otevřeni poselství a zprávám, které mají uklidnit, nebo varovat? Otevřete se jasnoslyšení!

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Všichni mohou obdržet informace od svého vyššího já, zemřelých příbuzných, duchovních průvodců a rádců. Že něco takového nikdy nedokážete? To není pravda. Skutečným trikem je jít těmto vzkazům naproti. Jakými způsoby?

Přijměte existenci Universa

Vesmír či kosmos (z řeckého κόσμος) je souhrnné označení veškeré hmoty, energie a časoprostoru. Zahrnuje hvězdy, planety, galaxie, mezigalaktický prostor, temnou hmotu a další. Vesmír má smysl pro humor a někdy o sobě dává vědět podivnými jevy, událostmi a „náhodami“.

Byli jste někdy svědky něčeho, co prostě nemůžete vysvětlit? Přišlo vám to divné a bizarní, přesto jste nad tím mávli rukou? Příště, až se něco takového stane, neignorujte to, může se jednat o zprávu z vyšších sfér.

Probuďte čichovou paměť

Čichová paměť v mozku dokáže vyvolat vzpomínky na minulé životy a silné emoce, které se s nimi pojí. S pomocí vůní dokonce komunikují i andělé. Stojíte v místnosti, nikde nikdo, najednou se vám zdá, že cítíte aroma květin, a to navzdory tomu, že poblíž žádné nejsou. Možná si najednou vybavíte parfém, který používala vaše zesnulá babička.

Ne, to se vám nezdá. I zemřelí, kteří již nejsou mezi námi, komunikují skrz vůně, ujišťují nás, že jsou poblíž, nabízejí svou podporu. Ve volných chvílích se věnujte aromaterapii, experimentujte s různými esenciálními oleji a všímejte si pocitů, které ve vás vyvolávají

Pečujte o své třetí oko

Intuice je spojená se šestou čakrou neboli třetím okem. Není neobvyklé, že když je třetí oko otevřené, objevuje se synchronicita. Na někoho myslíte a on zazvoní u vašich dveří. Od rána přemýšlíte, jak potěšit partnera, zatímco na mobilu od něj máte zprávu, jak moc by byl šťastný, kdybyste společně zašli na večeři.

Taky se vám najednou nechce jít po pravé straně ulice, přičemž zanedlouho zjistíte, že tam agresivní pes pokousal člověka. Prostřednictvím třetího oka lze přijímat mnoho užitečných informací, otevírejte ho a stimulujte, kupříkladu prostřednictvím meditační hudby.

Napojte se prostřednictvím snů

Sny jsou pro vyšší bytosti vynikající cestou k překonání předělu mezi naší nižší, 3dimenzionální, realitou a jejich vyšší úrovní duchovní existence. Jinými slovy, sny působí jako most, kterým proudí různé druhy poselství. Jakmile několikrát po sobě zaznamenáte stále se opakující symbol, příběh či třeba osobu, můžete si být jistí, že se nejedná o náhodu. Kdosi se vám snaží něco říct.

Zůstaňte otevřeni jakýmkoli významům ve svém snu a řiďte se intuicí. Příběhy si zaznamenávejte a vracejte se k nim. S odstupem času odhalíte něco zásadního, co vám napoprvé uniklo. A tahle zpráva je určená přímo pro vás.

Zdroje: wikipedia.org, blog.spiritualify.com, timesofindia.com

Štítky: horoskop

Autor článku: Ivana Koutná